تعمیرات تخصصی

repairs

     دارایی‌های فیزیکی نامی کلی بر تجهیزات، ماشین آلات، ساختمان‌ها و … است که در
برخی کسب و کارها مانند کارخانجات صنعتی، نقشی بسیار موثر در تحقق ماموریت سازمان دارند.
     در یک خط تولید معمولی در یک واحد صنعتی، تجهیزات گران قیمت و حساس فراوانی به چشم می‌خورد که ادامه حیات آن واحد صنعتی بدون عملکرد صحیح و بدون نقص این دارایی‌ها (تجهیزات مکانیکی و الکترونیکی) امکان پذیر نیست.
     انواع ماشین آلات بسته بندی، نورد، پرس، توزین، ماشینکاری و … ممکن است در یک کارخانه تولیدی به کار گرفته شود که به طور سنتی از واحد نگهداری و تعمیرات انتظار می‌رود آن‌ها را همواره آماده فعالیت نگه دارد.
    هدف و مقصود از ایجاد واحد تعمیر و نگهداری (واحد نت) در کارخانه ها، کاهش خرابی‌های هزینه بر و همچنین تضمین اینکه خط تولید می‌تواند با حداکثر ظرفیت به کار گرفته شود می باشد. با این وجود هنوز هم در جای جای صنایع تولیدی در داخل و خارج از کشور به نگهداری و تعمیرات به عنوان اتلاف ساعات تولیدی نگاه می‌شود.
     این درحالی است که با هر بار وقوع خرابی غیرمنتظره در خط تولید، هزینه کلی که به سازمان تحمیل می شود( که شامل 1- هزینه قطعات یدکی، 2- زمان نیروی انسانی متخصص، تولید و فروش از دست رفته و …) کاها چندین برابر زمان صرف شده جهت نگهداری از تجهیزات می باشد.

تعمیرات PLC

      ما در مجموعه فنی و مهندسی رادین صنعت همواره تلاش کرده ایم که با ارائه راهکار های علمی (که با تجربه 2 دهه فعالیت در کارخانجات صنعتی عجین شده) به صنعتگران و مهندسان کشور در کارخانجات و صنایع مختلف، از ایجاد خرابی قطعات و خاموشی خطوط تولید جلوگیری کنیم. از جمله موارد مهمی که از خرابی های پیش بینی نشده و هزینه بر تجهیزات جلوگیری میکند، میتوان به سرویس دوره ای تجهیزات اتوماسیون صنعتی { درایو های اینورتر(Inverter)، پی ال سی ها(PLC)، نمایشگرها(HMI)، سرو درایو ها(Servo System) و سرو موتور ها(Servo Motor)، موشن کنترلر ها(Motion CPU)، کارت های افزایشی (Expantion) و ...} اشاره کرد.
    با توجه به گستردگی محصولاتی اتوماسیون صنعتی که در کشور ما استفاده می شود، واحد تعمیرات این مجموعه با تشکیل تیمی جوان، تحصیل کرده و متخصص، آمادگی و توانایی تعمیر اکثریت برند های موجود در بازار و صنعت را دارا می باشند. در زیر به تعدادی از این برندها که توسط تیم تعمیراتی این مجموعه پذیرش، تعمیر ، تست و تحویل شده، اشاره میکنم:
+ برند میتسوبیشی الکتریک ژاپن       (Mitsubishi Electric)
+ برند زیمنس آلمان                        (Siemens)
+ برند دلتا تایوان                            (Delta Electronics)
+ برند ال اس کره جنوبی                   (LS)
+ برند امرن ژاپن                             (Omron)
+ برند فتک تایوان                          (Fatek)
+ برند بیجر الکترونیک سوئد             (Beijer Electronics)
+ برند یاسکاوا ژاپن                         (Yaskawa)
+ برند اشنایدر فرانسه                      (Schneider)
+ برند پروفیس ژاپن                       (Pro-face)
+ برند ام سی جی اس چین              (MCGS)
+ برند ای بی بی سوئیس                 (ABB)
+ برند آلن بردلی آمریکا                   (Allen-Bradley)
+ برند بی اند آر اتریش                    (B&R)
+ برند فوجی الکتریک ژاپن               (Fuji Electric)
+ برند کینکو چین                          (Kinco)
+ برند پاناسونیک ژاپن                    (Panasonic)
+ برند مولر آلمان                           (Moeller)