مشـــــــاوره

COUNSELING

انسان­ های موفق قبل از انجام هر کاری “هر کاری” تحقیق می­ کنند.

      بررسی محققان سوئدی نشان میدهد که هزینه های صرف شده (پول، زمان، اعتبار) جهت بررسی دقیق یک عمل (خرید، فروش، سرمایه گذاری و ...) کمتر از 7درصد هزینه هایی می شود که بدون بررسی و تحقیق انجام شده است و گاها هزینه های جبران ناپذیری را به شخص و مجموعه تحمیل میکند.

   یکی از بهترین راه های تحقیق، مشاوره و مشورت با افراد متخصص در آن حوزه می باشد.
    مجموعه فنی و مهندسی رادین صنعت با در اختیار داشتن تیم مجرب و متخصص و با تکیه بر تجربه 10 ساله فعالیت در حوزه اتوماسیون و مانیتورینگ صنعتی خود آماده ارائه مشاوره رایگان به مهندسان و صنعتگران کشور می باشد.
    ما در مجموعه رادین صنعت همواره در تلاش هستیم که بهترین راهکارها و پیشنهادات فنی را در زمینه های مختلف خرید، راه اندازی، تعمیرات، جایگزینی و ... در تمامی صنایع بزرگ و کوچک (ماشین سازی، خدماتی، تولیدی و ...) در اختیار مهندسان و صنعتگران کشور قرار دهیم.

مشاوره فنی رادین صنعت

فنی و مهندسی رادین صنعت در زمینه های زیر آماده ارائه مشاوره می باشد:
  + مشاوره جهت تهیه اسپیر پارت (معرفی، پیشنهاد و تهیه لیست از تجهیزات اتوماسیونی مورد نیاز جهت تهیه بعنوان یدکی)
  + مشاوره فنی جهت معرفی محصولات مورد نیاز صنایع با توجه به نوع ماشین، محل نصب و میزان سرمایه مورد نظر کارفرما
  + معرفی نرم افزار، کابل ارتباطی، درایور ها مربوطه و ... مورد نیاز مشتریان جهت ارتباط با تمامی محصولات اتوماسیون صنعتی
  + معرفی و ارائه راهکار جهت جایگزینی برای تجهیزات (PLC, HMI, Inverter, Servo) قدیمی و غیر قابل تامین و همچنین آموزش نحوه تبدیل کردن برنامه ها و پارامتر های در تجهیزات جدیدتر
  + مشاوره و آموزش به پرسنل نگهداری و تعمیرات مجموعه های صنعتی جهت بهینه کردن راندمان تجهیزات و جلوگیری از مشکلاتی همچون آسیب های نرم افزاری و سخت افزاری، اتمام ولتاژ باطری بک آپ و پاک شدن حافظه تجهیز و ...